Icelandair

Air World Services, a.s.

GSA pro Icelandair v CZ/SK
Pod Baštami 276/3

160 00, Praha 6

 

Provozní doba: Pondělí – Pátek: 09:00 – 17:00 hod.

Telefon: +420  225 025 250
E-mail: czech@icelandair.is

Letecká společnost Icelandair patří mezi jednu z nejprogresivnějších a dynamicky se rozvíjejících aerolinek s více než 80 lety zkušeností v leteckém průmyslu. Icelandair provozuje lety s výjimečnými službami do metropolitních oblastí na obou stranách Atlantiku. Letecká společnost využívá unikátní geografickou polohu země, na půli cesty mezi Severní Amerikou a Evropou, k vybudování stále rostoucí sítě mezinárodních linek s Islandem jako uzlem.

V březnu 2021 se díky integraci činností Icelandair a Air Iceland Connect síť linek rozšířila o domácí islandské destinace, destinace v Grónsku a nově i na Faerských ostrovech.

Od června 2023 nabízí Icelandair přímé letecké spojení mezi Prahou a Islandem a dále s minimální dobou na přestup do Severní Ameriky, Kanady, do Grónska a na Faerské ostrovy.

Domovským letištěm společnosti Icelandair je mezinárodní letiště Keflavík, které je vzdáleno necelou hodinu jízdy od Reykjavíku, hlavního města Islandu.

Flotila letadel typu Boeing se dokonale hodí k obsluze sítě linek společnosti, která je postavena na jedinečné poloze Islandu jako spojovacího uzlu mezi Evropou a Severní Amerikou. Letadla De Havilland Canada se rozšířila flotilu dopravce v roce 2021 a zajišťují provoz domácích a mezinárodních leteckých spojení.

Icelandair nabízí všechny typy tarifů – Light tarify pro batůžkáře, Standard tarify s odbaveným zavazadlem i business tarify – Saga Premium – pro náročné cestující.

Ekonomická třída je určena pro zákazníky, kteří vyhledávají kvalitu za přijatelnou cenu. Cestujícím jsou během letu servírovány teplé a studené nealkoholické nápoje, dále mají možnost si zakoupit lehké občerstvení a alkoholické nápoje.

V Saga Premium si cestující užije let v exkluzivním tichém prostředí v přední části letadla se 2+2 sedadly v jedné řadě a roztečí mezi sedadly 101 cm. K dispozici je cestujícímu prioritní odbavení, přístup do salónku. Během letu je samozřejmostí široký výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů a kulinářských lahůdek.

Na palubách letadel společnosti Icelandair je k dispozici zábavní systém s širokou nabídkou filmů a hudby a také Wi-Fi, která umožňuje přístup na internet.

Chcete vědět více o nabídce letecké společnosti Icelandair? Kontaktujte nás!