Air World Services, a.s.

+420 225 025 250 aws@aws-aws.com

INFORMACE PRO CESTUJÍCÍ

Icelandair má k dispozici flotilu letadel Boeing 737MAX, Boeing 757 a Boeing 767,  operujících své lety na pravidelných linkách mezi Islandem, Evropou a Severní Amerikou. Na těchto letech nabízí svým cestujícím služby pohodlné a komfortní ekonomické třídy a obchodní třídy Saga Class.

Ekonomická třída je určena pro zákazníky, kteří vyhledávají kvalitu za přijatelnou cenu. Cestujícím jsou během letu servírovány teplé a studené nealkoholické nápoje, dále mají možnost si zakoupit lehké občerstvení a alkoholické nápoje.

V Saga Class si cestující užije let v exkluzivním tichém prostředí v přední části letadla se 2+2 sedadly v jedné řadě a roztečí mezi sedadly 101 cm. K dispozici je cestujícímu prioritní odbavení, přístup do salónku. Během letu je samozřejmostí široký výběr z nealkoholických a alkoholických nápojů a kulinářských lahůdek.

Na palubách letadel společnosti Icelanair je k dispozici zabavní systém s širokou nabídkou filmů a hudby a také Wi-Fi, která umožňuje přístup na internet. Další informace najdete na